Vyhledávání


Vánoční koncerty 22.12. 2011

27.12.2011 16:31

 

         Co poznamenat k letošním vánočním koncertům Columbelly? Oba naše koncerty, v radotínském kostele i v kostele Na Prádle, byly hluboce poznamenány smutkem, který nás všechny v ty dny obklopoval. Věřím, doufám, že byly důstojnou poctou, kterou jsem osobně sama za sebe i prostřednictvím svého báječného sboru mohla vzdát panu Václavu Havlovi.

         Sbor zpíval jako dosud snad  nikdy, zcela koncentrovaně, čistě, prakticky bez chybiček a přitom velmi muzikálně, s plným nasazením. Poslechněte si ukázky, možná mi dáte za pravdu.

         Když dovolíte, využiji této příležitosti k několika osobním poznámkám.  Columbella velmi děkuje svým stálým i nově přišedším posluchačům.Vám všem, tedy především posluchačům v kostelíku Na Prádle, chceme upřímně poděkovat za atmosféru, kterou nepochybně významně přispíváte k celkovému výkonu sboru. Jsme vám vděčni, že mnozí posloucháte Columbellu ve stoje a přesto se tváříte mile a spokojemě.

        Na tomto místě chci proti svým zvyklostem poděkovat za sebe svému sboru. Nejen za hudbu, ale tentokrát i za velkou podporu, účast a přátelství, které jste mi projevili.

        Upřímně přeju všem lidem dobré vůle, aby nastávající rok přinesl každému, co jeho jest, aby byl šťastný a harmonický.

        Nejbližším vystoupením Columbelly bude spíše jen symbolická účast na již tradičním GOP Festu v Club kině v Černošicích. Akce se uskuteční 27. ledna 2012. S jistotou a radostí již teď mohu ohlásit vystoupení dvou skvělých školních kapel Kliky a Paradogs. Další možní aktéři jsou v jednání. Vážení, přijďte, jste srdečně zváni.

                                                                  Za Columbellu

                                                                           Michaela Šreinová